1 - Non Serviam HP RPG Category
Non Serviam HP RPG
Yukarı

belirtmek isteriz ki, kesinlikle bir harry potter rpg sitesinde değilsiniz. baştan sona bir fantastik evren rol oyunu arıyor ama hogwarts kurgunuzdan da vazgeçemiyorsanız, bizim gibi, doğru yerdesiniz. kavga gürültü olmadan mutlu mesut geçineceğimizi umuyoruz.
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 139 61.3
Toplam 25666 12137.6

2 - Hogwarts RPG Category
Hogwarts RPG
Aşağı

Hogwarts RPG, 2009'dan beri varlığını korumayı başarmış ve Rp ateşinin azalmasıyla yayın hayatına ara vermiş köklü bir sitedir. Her zaman eğlenmeyi ve üye profilinde kaliteyi amaçlayan bir site olmuştur. Ancak geçmişe özlem ve Hp kurgusunda büyük bir eksilik sezdiğimiz için tekrar geri dönüyoruz. Bu sefer diğerlerinden farklı bir şekilde işin sonun ölümsüz bir eser oluşturmak amacıyla... Ailemizde yaptığınız her kurgu ve rol oyunu sitenin sonunda kitap olarak anılarınız arasında yerini alacaktır.
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 43 49.3
Toplam 987 1430.1

3 - Valar Morghulis RPG Category
Valar Morghulis RPG
Aşağı

“Gece çökerken nöbetim başlıyor; ben ölene dek bitmeyecek. Ne bir kadına eş, bir toprağa sahip, ne bir çocuğa baba olacağım. Ne taç giyecek ne şan kazanacağım. Mevkimde yaşayacak ve öleceğim. Ben karanlıktaki kılıcım. Ben surdaki gözcüyüm. Ben soğuğa karşı yanan ateşim, şafağı getiren ışığım, uykudakileri uyandıran borazanım, ademlerin diyarını koruyan kalkanım. Bu gece ve gelecek tüm geceler için, hayatımı ve onurumu, Gece Bekçileri'ne sunuyorum.”
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 30 26.2
Toplam 519 627.2

4 - Lacrimosa RPG Category
Lacrimosa RPG
Aşağı

Onlarca ırkın bir arada yaşadığı bir evren insanoğlunun açgözlülüğü nedeni ile yıkımın eşiğine sürüklendiğinde, düzenin koruyucuları olan ejderhalar arştaki yerlerini bırakarak yeryüzüne indiler. Saflık, Kıtlık, Savaş ve Ölümün yönettiği ejderhalar kıyameti getirmeyi isterken, halk savaşmadan yenilgiyi kabullenmedi. Ejderhalar ve geri kalan ırklar arasında bir savaş filizlendi ve Ölüm ejderhasının yenilgisi ile ortaya çıkan ölüler ordusu işin içine karıştığı vakit olacaklara kimse hazır değildi.
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 10 13.5
Toplam 32 67.2

5 - Mirai Category
Mirai
Yukarı

Cadılar, Avcılar, Periler, Sihirbazlar ve daha fazlası...
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 5 4.5
Toplam 21 11

6 - Hogwarts Express Category
Hogwarts Express
Aşağı

Değişen merdivenler, üç başlı köpekler, konuşan portreler ve daha birçoğu. Eğlenceli, heyecanlı, bazen korku dolu bir deneyime var mısınız? Kurgunuzu oluşturun, Hogwarts'ın gizemli koridorlarında dolaşmaya başlayın ve eğlencenin doruklarına ulaşın!
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 1 3.2
Toplam 1 4.2

7 - Midnight Requiem RPG Category
Midnight Requiem RPG
Aşağı

Kader Tanrıçası çarkını çevirdi ve oyun yeniden kuruldu. Yükselen karanlığın karşısında kimse güvende değil. Büyücülerin yükselişi diğerlerinin çöküşünü mü getirecek, yoksa kalan son ışık, karanlığı delip geçebilecek mi? Siz de bu çatışmanın bir parçası olmak istiyorsanız aramıza katılın.
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 1 0.3
Toplam 1 0.3

8 - AteşOku RPG | Hogwarts Category
AteşOku RPG | Hogwarts
Aşağı

Eski rol ortamlarını özleyen herkes için AteşOku RPG geri döndü, aynı kadro, aynı düzen ve üyeler ile bağlılık. Her şey kaldığı yerden devam ediyor. Karanlık zamanlar atlatıldı, Tom Marvolo Riddle'ın ölümünden sonra büyücü dünyası rahat bir nefes almıştı ki, yüz yıl sonrasına kadar. Büyücülerin kanları hızla meleze dönerken saflık git gide soldu. Geriye bir elin parmak sayısını geçemeyecek kadar safkan aile kalırken aile büyükleri, dolunayın olduğu bir gecede, ıssız bir mahzende bir araya geldi ve işte tam da o toplantıda Maradh'ın tohumları atıldı. Maradh ve onlara karşı bakanlığın paralı asker projesi Carthagolar büyük bir savaşa doğru ilerlerken Hogwarts artık safkan öğrencilere ev sahipliği yapmayı bırakmıştı. Şimdi seçim zamanı, Maradh örgütünün ideolojisi veya Carthagoların başarısı. Büyücü dünyasının karışıklığına ortak ol.
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 1 1.3
Toplam 1 1.4

9 - Bleach RPG Category
Bleach RPG
Tarafsız

Bleach'in RPG sitesi
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 0 1.2
Toplam 0 1.9

10 - Death Note RPG Category
Death Note RPG
Tarafsız

Tarafını seç ve hazır ol. L'in gibi dedektif olabilir, Light gibi deftere sahip olabilir veya sıradan biri olabilirsin. Önemli duyuru: Sistemdeki sorun nedeniyle dns değişimi veya zenmate yardımı ile giriş yapabilirsiniz.
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 0 0.5
Toplam 0 0.5

Aktif Üye Sayısı: 10
Üyeliğiniz onaylandıktan sonra kullanıcı kontrol paneline giriş yaparak HTML kodunu sitenize eklemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sayaç çalışmayacağından üst sıralara yükselemezsiniz.
Kayıt olunan ay sonuna kadar HTML kodu eklenmezse, siteniz sistem tarafından otomatik olarak listeden kaldırılır.
2009-2016 RpgTurkiye.com

Login or Register