Harry Potter: Hogwarts Mystery 2018’de Çıkıyor

Geliştiriciliğini Jam City’nin, dağıtımcılığını ise Warner Bros.’un üstlendiği mobil rol yapma oyunu için ilk fragman yayınlandı.

Oyun içerisinde kullanıcılar kendi karakterlerini oluşturabilecek ve birer Hogwarts öğrencisi olabilecekler. Yedi yılın tamamını deneyimleme şansına sahip olan oyuncular derslere katılabilecek aynı zamanda düello kulübü gibi modlarda da yeteneklerini sergileyebilecekler. 1980’lerin büyü dünyasında geçecek olan oyunda Bill Weasley ve Nymphadora Tonks gibi karakterlerin öğrencilik yıllarına eşlik edebilecek ve Rubeus Hagrid, Severus Snapce, Minerva McGonagall, Filius Flitwick ve Albus Dumbledore gibi profesörlerin derslerine katılabileceğiz. 

Harry Potter: Hogwarts Mystery 2018 yılında App Store ve Google Play üzerinden indirilebilir olacak. Oyun çıkmadan önce ön kayıt yapmak istiyorsanız, resmi site üzerinden e-posta adresinizi kaydedebilirsiniz. 

{youtube}0Kk-I3SnEA4{/youtube}

Hakkında Çağdaş Öncü

Bunlara da bakın

Fortnite Para Kazandıracak

Fortnite içerikleri üreten kullanıcıları desteklemek amacıyla düzenlenen içerik üreticilerini destekleme etkinliği bu hafta başlıyor. Tüm …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir