Harry Potter: Hogwarts Mystery 2018'de Çıkıyor!

Geliştiriciliğini Jam City'nin, dağıtımcılığını ise Warner Bros.'un üstlendiği mobil rol yapma oyunu için ilk fragman yayınlandı.

Son Güncelleme: Salı, 30 Ocak 2018 20:38

Gösterim: 476

Devamını oku: Harry Potter: Hogwarts Mystery 2018'de Çıkıyor!

Rpg Türkiye geri döndü!

2006 yılında kurulan platformumuz, Türkiye’de kendisine yer bulmuş rol oyunları ve oyuncularını tek bir çatı altında toplaması ve onları gerek toplistle birlikte tatlı bir rekabetin içine çekmesi gerekse de gerçekleştirdiği yarışmalarla geçirilen vakti daha da eğlenceli kılmasıyla tanınmıştı. Uzun süreli sessizliğimiz boyunca biliyoruz ki bir çok şey değişti. Ne var ki içimizdeki heves kaybolmadı. Rpg Türkiye olarak yıllardan beri sürdürdüğümüz çalışmalarımıza 2018 yılının bu ilk günlerinden itibaren devam etmeye ve tabii, üstüne daha fazlasını da katmaya, bu sebepten karar vermiş bulunuyoruz ve bu kararı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Sessizliğimize son verdiğimiz bu noktada istiyoruz ki Rpg Türkiye tekrar Türkiye’deki rol oyuncularının ortak bir alanı haline gelsin, onu hep beraber yaşatalım. Yalnızca forum RPG siteleri değil; RPG’nin tüm gelişmeleriyle alakalı haberlerimizle bundan sonra aranızda olacağız. Siz de soru ve istekleriniz için bizimle irtibata geçmekten kaçınmayın. Bizimle kalın, iyi eğlenceler!

Son Güncelleme: Cuma, 05 Ocak 2018 22:09

Gösterim: 540

Mass Effect: Andromeda'nın Detayları Açıklandı

Mass Effect serisi sevenlerinin merakla beklediği Mass Effect Andromeda hakkında uzun bir sürenin ardından yeni detaylar paylaşıldı.

 

Son Güncelleme: Cuma, 05 Ocak 2018 22:12

Gösterim: 2262

Devamını oku: Mass Effect: Andromeda'nın Detayları Açıklandı

World of Warcraft: Legion - Genel Bakış

World of Warcraft'ın son çıkmış olan genişleme paketi Legion hakkında bilmeniz gerekenleri bir araya getirdik. İşte Legion!

Son Güncelleme: Cuma, 05 Ocak 2018 22:11

Gösterim: 2420

Devamını oku: World of Warcraft: Legion - Genel Bakış

Kurgu Yarışması Sonuçları

Herkese merhabalar!

Yarışmamızın sonuçlanması ve değerlendirilmesinin ardından sıra bunu sizlerle paylaşmaya geldi. Amacına sadık kalmayı başararak, Türkiye'deki rol oyuncularının yazar potansiyelini ortaya koymayı başaran yarışmamıza katılan herkese tek tek teşekkür ediyoruz. Birbirinden başarılı kurguların arasından yalnızca bir tanesi kazanmak durumundaydı; ancak gösterilen ilgi ve kurguların kalitesi göz önüne alındığında bu yarışmanın devamının geleceğini sizlere mutlulukla duyuruyoruz!

Yarışmamızı kazanan "Yanan Gökkuşağı" isimli harika kurgusuyla Berkcan Acet'i tebrik ediyoruz. İkinci sırayı paylaşan "Uçurumun Kıyısında" adlı kurgusuyla Elif D. ve "The Time" adlı kurgularıyla Meltem Dilber ve Serap Erten'i de kutluyoruz. Kazanan kurguyu tıklayarak okuyabilirsiniz. Kendisi kadar harika bir siteyi hak eden kurgumuzla RP yapmaya hazır mısınız? Takipte kalın!

 

Son Güncelleme: Çarşamba, 03 Temmuz 2013 16:54

Gösterim: 7263

© 2009-2018 Rpg Türkiye

Herhangi bir içeriğin izinsiz kopyalanması yasaktır.