Spider-Man Global Satışlarda Zirvede

Insomniac Games tarafından geliştirilen Marvel’s Spider-Man, Japonya ve İngiltere satış listelerinin zirvesine yerleşerek rekor kırdı, ancak oyunun başarısı o kadarla da kalmadı. Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Avustralya’yı kapsayan verilere göre, PlayStation 4’e özel Marvel’s Spider-Man şu anda dünya genelinde satışları domine ediyor.

Geçtiğimiz haftanın sonunda (9 Eylül Pazar günü sona eren), Spider-Man söz konusu bölgelerde en çok satan oyun oldu. Square Enix’in MMO oyunu Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age ikinci olurken, Grand Theft Auto V, Two Point Hospital ve Cities: Skylines ilk beşi oluşturdu. 

İlginç bir şekilde, Marvel’s Spider-Man fiziksel kopyaları Japonya’da sıkıntıya maruz kalmış gibi görünüyor. Gelen haberlere göre, ilk partinin %96.17’si satıldı ve tüketicilerin oyunu dijital olarak satın almasıyla sonuçlandı. Insomniac Games geçtiğimiz günlerde oyunun geleceği hakkında konuştu ve oyuncuların, oluşturdukları Spider-Man evreniyle bağ kurmasını istediğini belirtti.

Fiziksel ve dijital satışları içeren tam liste şöyle (önceki hafta sıralaması):

Marvel’s Spider-Man (Yeni)
Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age (Yeni)
Grand Theft Auto V (3)
Two Point Hospital (1)
Cities: Skylines (133)
FIFA 18 (8)
Gran Turismo Sport (5)
Destiny 2 + Forsaken (Yeni)
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege (12)
F1 2018 (4)

Kaynak: psoyun.com

Hakkında Mine Aslantaş

Bunlara da bakın

Fortnite Para Kazandıracak

Fortnite içerikleri üreten kullanıcıları desteklemek amacıyla düzenlenen içerik üreticilerini destekleme etkinliği bu hafta başlıyor. Tüm …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir